Latinskoamerické tance

Seminář latinskoamerických tanců pro děti

3350 Kč/18 lekcí

15:00 – 16:00

Začínáme 13.9.2022

Kurz latinskoamerických tanců pro mírně pokročilé tanečnice (8–15 let) se zaměřením na soutěžení v Latino synchro, či v párovém tancování. V průběhu roku se věnujeme jak výuce taneční techniky v tancích samba, chacha, rumba, jive a polka, tak i mnoha zábavným choreografiím ve zmíněných tancích. V případě zájmu s dívkami jezdíme i na soutěže pro solo tanečnice i pro synchro páry. Seminář vede Pavlína Ventrubová, aktivní tanečnice a choreografka, několikanásobná finalista České republiky v plesových choreografií, trenérka standardních a latinskoamerických tanců 3. třídy. Taneční kurzy pod vedením Pavlíny probíhají ve studiu již 10 rokem.

 

Latinskoamerické tance – soutěžní formace pro dívky

4500 Kč/18 lekcí

16:00 – 17:30

Začínáme 13.9.2022

CHCEŠ TANČIT NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY A VYHRÁVAT ZLATÉ MEDAILE? PŘIDEJ SE K NÁM! Téma latinskoamerické formace pro tento rok je Matrix (soundtrack z filmu). Formace bude složena ze všech soutěžních tanců (samba, chacha, rumba, jive, paso doble). Od září do března nás čeká velká dřina, taneční soustředění, a především perfektní secvičení taneční formace. Od března do června nás pak čeká mnoho soutěží, kde vždy s naším týmem sklízíme nespočet medailí. Formace je určená pro všechny tanečnice (8-15 let), které mají alespoň základní znalosti v latinskoamerických tancích. Formaci vede Pavlína Ventrubová, aktivní tanečnice a choreografka, několikanásobná finalista České republiky v plesových choreografií, trenérka standardních a latinskoamerických tanců 3. třídy. Taneční kurzy pod vedením Pavlíny probíhají ve studiu již 10 rokem.

 

Latinskoamerické tance – soutěžní formace pro dívky (od 15 let) a ženy

3350 Kč/18 lekcí

17:30 – 18:25

Začínáme 13.9.2022

CHCEŠ TANČIT NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY A VYHRÁVAT ZLATÉ MEDAILE? PŘIDEJ SE K NÁM! Od září do března nás čeká velká dřina, taneční soustředění a především perfektní secvičení taneční formace. Formace bude složena ze všech soutěžních tanců (samba, chacha, rumba, jive, paso doble). Od března do června nás pak čeká mnoho soutěží, kde vždy s naším týmem sklízíme nespočet medailí. Formace je určená pro všechny dospělé a dospívají tanečnice (nad 15 let), které mají alespoň základní znalosti v latinskoamerických tancích. Formaci vede Pavlína Ventrubová, aktivní tanečnice a choreografka, několikanásobná finalista České republiky v plesových choreografií, trenérka standardních a latinskoamerických tanců 3. třídy. Taneční kurzy pod vedením Pavlíny probíhají ve studiu již 10 rokem.