FIT ATELIÉR BARRANDOV

Cvičení a tanec

Jóga

 

Ajurvéda jóga

Kombinace ájurvédy a jógy přispívá k celkovému zdraví a pohodě. Vychází z porozumění vlastnímu tělu, své tělesné konstituci, fyzickému i mentálnímu typu, a tím i svým potřebám.

 

Hatha jóga pokročilí

Záměrem hatha jógy je vnést harmonii našemu tělu, mysli a duchu. Hlavní náplní lekce je výuka jednotlivých pozic, práce s dechem a relaxace.  V pozicích jsou delší výdrže, kdy se více soustředíme na správné provedení pozic.

 

Meditace jóga nidra

Jóga nidra nebo jógový spánek v moderním pojetí je stav vědomí mezi bděním a spánkem, typicky vyvolaný řízenou meditací. Nahlédněte do tajů jógy a meditace při pečlivě sestavených lekcích. Užijte si rozmanité jógové lekce společně s odpočinkem a detoxikací organismu.

 

Jóga na míru

Jóga na míru vašemu tělu a duši
lekce jsou vhodné:

Pro ty, komu nevyhovují skupinové lekce a je pro ně důležitý individuální přístup lektorky.

Pro ty, kdo mají zdravotní obtíže (např. jsou po operaci, trápí je reflux jícnu či jiné zažívací problémy, trpí skoliózou páteře) a potřebují individuální přístup.
Začátečníky, kteří se chtějí naučit správné provedení jógových pozic (ásan), správnému dýchání, základům meditace.
Pro ty, kdo chtějí jít hlouběji ve své praxi – např. přesah jógové filosofie do každodenního života, kultivace sebe-laskavosti.

 

Slow Vinyasa jóga

Vinyasa jóga se liší od ostatních druhů jógy, jelikož ostatní obvykle zahrnují detailní vysvětlení a demonstraci každé pozice od instruktora, zatímco ve Vinyasa józe plynule přecházíte z jedné pozice do druhé bez přerušení. Tato metoda je více fyzicky náročná, díky čemuž se hodí na procvičení mobility a posílení svalů – ideální jakožto lehčí trénink a ‚aktivní‘ regenerace. 

 

Hatha jóga

Záměrem hatha jógy je vnést harmonii našemu tělu, mysli a duchu. Hlavní náplní lekce je výuka jednotlivých pozic, práce s dechem a relaxace.  V pozicích jsou delší výdrže, kdy se více soustředíme na správné provedení pozic.

 

Jóga s přítomností dětí

Lekce jógy, při kterých nikomu nebude vadit, že s sebou vezmete i své malé děti.

 

Jóga pro zdravá záda

V těchto lekcích jógy pro zdravá záda se seznámíte s pozicemi, které uvolní svaly kolem páteře a napomohou od bolesti zad.

 

Regenerační jóga

Cvičení s asistencí intruktora, kdy se zaměřujeme na uvolnění lymfatických uzlin plosek nohou a žaludku.
Uvolnění tenze krční páteře a hlavy. 
Výsledkem je uvolnění od stresu, bolesti hlavy a bolesti žaludku.
 

Jógová terapie

Léčivá jóga s protažením celého těla a rozprouděním lymfatického systému. Je spojena s fyzioterapií.
Vhodná pro všechny.

 

Harmonizační jóga

Do harmonizační jógy jsou zařazena dechová cvičení, cviky na zahřátí a důkladné protažení těla. Hlavní částí lekce je Harmonizační orgánová sestava.
Cviky této sestavy jsou cílené na protažení svalů a uvolnění kloubů. Tato protahovací cvičení působí pozitivně nejen na svalový a kloubní aparát, ale také na “zprůchodnění” energie v příslušných dráhách a obnovení celkové harmonie organismu. Dechová cvičení aktivují čakry a přočišťují vnitřní orgány.
 

Power jóga

Jóga pomáhá protažení Vašeho těla a zklidnění duše.

Lekci vede zkušená jogínka Karolína Montanari.

 

Jemná jóga i pro těhotné

Tyto lekce jógy nabízejí jemnější, méně namáhavé sekvence póz, zaměřují se na jemné protahování a rozvoj většího povědomí o dechu.

 
 
 

PILATES

Pilates – se zaměřuje na posílení a protažení svalstva celého těla, především hlubokých svalů břišních, zádových a svalů pánevního dna. Při použití pomůcek jsou cviky intenzivnější a dají se lépe zacvičit. Není věkově omezen a pomáhá vytvářet správné držení těla.

REHABILITACE

 

Zdravotní cvičení a postrehabilitace

Zkušená cvičitelka zdravotní tělené výchovy nabízí optimální cvičení s cílem chytit dopravní prostředek, zavázat si tkaničky u bot a mít stále úsměv na tváři. Současně dosáhnete zlepšení fyzické kondice, odstranění bolesti zad, prevence proti civilizačním chorobám, odstranění nahromaděného stresu z nemocí a zlepšení psychické pohody.

Rehabilitace pro seniory s omezenou pohyblivostí

Jóga pro zdravá záda

Relaxačně rehabilitační cvičení

Skupinové lekce

 SLEVACvičení a tanecJógaJóga nidraKangoo jumpsKangoo jumps vlastní boty
Jednotlivé vstupné0%220Kč200Kč400Kč300Kč220Kč
1000 Kč předplatné10%198Kč180Kč360Kč270Kč198Kč
3000 Kč předplatné20%176Kč160Kč320Kč240Kč176Kč
5000 Kč předplatné30%154Kč140Kč280Kč210Kč154Kč

Individuální lekce

Individuální lekce pilates, 55 min, 1 200 Kč

 

Individuální lekce jógy, 55 min, 900 Kč

 

Nácvik svatebního tance pro pár, 5×60 min, 5 000 Kč
Párová choreografie na míru, 5 lekcí nácviku s taneční lektorkou + 1 hod konzultace se svatební koordinátorkou