kurz první pomoci

Kurzy první pomoci

Zdravotník zotavovacích akcí

Víkendový kurz složený ze třech víkendů.
6. – 7. 4. 2024, 20. – 21. 4. 2024 a 4. – 5. 5. 2024, 9:00 – 17:00

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí získat větší znalosti a dovednosti v první pomoci bez ohledu na to, zda budou funkci ZZA skutečně vykonávat. Oblíbený je u pedagogů, kteří s dětmi jezdí na výlety, absolvují školy v přírodě či lyžařský výcvik.
Součástí kurzu je i praktický nácvik resuscitace na figurínách kojence, školáka, dospělého a to včetně použití AED.

Cena: 4 500 Kč

První pomoc pro babičky a dědečky

16. 4. 2024, 9:00 – 13:00

Kurz první pomoci přizpůsobený pro babičky a dědečky, kteří hlídají vnoučata.
Jak řešit akutní situace, které se mohou přihodit během běžného dne (pískoviště, prolézačka, odrážedlo, vaření ….)
Současně se dozvíte jak se postarat o své zdraví, jak rozpoznat příznaky počínajících vážných akutních stavů ( mrtvice, infarkt… ) a jak pomoci sobě i svým blízkým.

Cena: 950 Kč 

První pomoc v péči o miminka

14. 5. 2024, 9:00 – 13:00

Kurz je zaměřen na první pomoc v péči o miminka.
Je vhodný pro nastávající maminky a maminky miminek.
Dozvíte se jak reagovat, když začne alarmovat monitor dechu, nebo když se objeví nepředvídané události.

Cena: 950 Kč 

První pomoc u dětí všeho věku

8. 6. 2024, 9:00 – 16:00

🚑KURZ PRVNÍ POMOCI NEJEN PRO RODIČE: Kurz první pomoci, pod vedením Dany Englichové. Kurz, který by podle nás měl absolvovat každý rodič a vlastně nejen rodič. Protože bohužel, nikdy nevíme, kdo bude potřebovat naší pomoc, do jaké situace se dostaneme.

Přinášíme Vám toto těžké téma zážitkem. Na semináři budete nejen poslouchat výklad, ale rovnou si vše vyzkoušíte. Nácvik bez stresové situace. Kurzu se s vámi mohou zúčastnit i děti od 10 let. Cena 1250 Kč. Z kurzu si odnesete oficiální certifikát o proškolení. 
 
🚑Protože se může kdykoliv stát cokoliv, je podle nás klíčové, abychom byli připraveni poskytnout nezbytnou pomoc. Jelikož je práce s dítětem někdy trochu obtížnější, nabízíme kurz, který je zaměřen přesně na tuto věkovou kategorii, od batolat až po dorost.
Dana Englichová: ,, Není nic horšího, než když jde o zdraví či ještě hůř o život vašeho dítěte Jako máma dvou hodně živých kluků o tom něco vím 🙂 Pád z prolézačky, vdechnutá kulička z lega, pád z kola, opaření horkým čajem a mnohem víc situací, kdy je třeba rychle vědět co dělat, když zavolat záchranku nestačí.“
 
NÁPLŇ KURZU: 👀⬇️👀⬇️👀⬇️
Ochrana vlastního zdraví a volání na tísňové linky, Péče o dítě v bezvědomí, Základní neodkladná resuscitace KPR + použití AED u dětí, Dušení cizím tělesem při vědomí i v bezvědomí u dětí, Běžné dýchací potíže dětí jako je astma, anafylaktický šok, hyperventilace, laryngitida, Zástava krvácení, Pády, úrazy hlavy, Popáleniny, Zlomeniny, Akutní dětská onemocnění, horečka, bolest břicha, kolika, průjem, neštovice, spála, apod…
 
Zážitkový průběh semináře:
🔵Modelové situace
🔵Praktické nácviky
🔵Certifikát o absolvování
🔵Užitečný dárek
🔵Nezapomenutelné zážitky
🔵Vědomosti, které můžeš ihned použít
 
Chceme, aby všichni absolventi našich kurzů získali praktickou schopnost někomu pomoci. Abyste mohli někomu zachránit život. Ať už v kruhu rodinném, na pracovišti, na silnici, kdekoliv.
 
🚑Kurz proběhne pod vedením Dany Englichové

Cena: 1 250 Kč 

Malý zachránce

9. 6. 2024, 9:00 – 16:00

Kurz pro děti ve věku 7 – 15 let.
Děti se zábavnou a praktickou formou naučí základy první pomoci. Poskytnout první pomoc může být tak snadné, že to zvládne i malé dítě.
„Nemusíte být záchranář, nemusíte mít batoh s profesionálním vybavením, abyste dokázali někomu zachránit život.“

Cena: 1 250 Kč