masáže barrandov

INFRASAUNA

1 osoba, 30 min, 300 Kč

2 osoby, 30 min, 450 Kč

1 osoba, 45 min, 400 Kč

2 osoby, 45 min, 580 Kč

Princip saunování v infrasauně lze připodobnit podstatě vyzařování solárních paprsků sluncem. Podstatnou část slunečního záření totiž tvoří infračervené tepelné záření, které prohřívá vše, na co dopadá, aniž by přímo ovlivnilo teplotu okolního vzduchu. Tento jev si lze uvědomit ve chvíli, kdy se slunce schová za mrak anebo člověk vstoupí na chvíli do stínu; v tu chvíli máme pocit, jakoby se ochladilo, ve skutečnosti ale teplota vzduchu zůstává stejná, pouze jsme přestali přijímat energii (teplo) infračervených paprsků. Na tomto principu fungují i infra sauny; dřevěné kabiny s topnými tělesy, které v různě dlouhých vlnových délkách prohřívají lidské tělo, aniž by došlo k výraznému vzestupu okolní teploty. Na rozdíl od klasické finské sauny, ve které může teplota dosahovat až 140°C, je maximální možná teplota v infrasauně 60°C. Ačkoli se to může zdát málo, infračervené záření v pásmu krátkých vln, kterým zpravidla disponují širokospektrální zářiče, proniká pod kůži do hloubky až 5 mm, díky čemuž je pocit tepla mnohem intenzivnější a rychlejší. Hodnota maximální možné teploty v infrasauně je navíc přívětivá i pro osoby, které nemohou/by neměly navštěvovat saunu klasickou (astmatici, kardiaci, apod.).

Tělové zábaly

Detoxikační bahno Body Strategist Montalcino,

75 min, 1 590 Kč     

Intenzivní detoxikační zábal s voňavým minerálním bahnem z lázní Montalcino. Jedinečné přírodní složení bohaté na mořské řasy a rostlinné výtažky podporuje lymfatický odtok, odbourává zbytkové metabolity a odvádí přebytečnou tekutinu z těla. Zanechává efekt okamžitého odlehčení a zeštíhlení. Skvělý doplněk detoxikační a hubnoucí kúry, fantastická regenerace po svalové zátěži

Zeštíhlující zábal Body Strategist Thermogenic,

75 min, 1 590 Kč

Prohřívající zábal využívá nejmodernější poznatky o celulitidě a působí i na odolnou, adipózní celulitidu. Zvyšuje prokrvení, okysličuje a stimuluje tkáň v problematických oblastech a maximalizuje vstřebávání aktivních složek. Zanechává pokožku jasnější, pružnější a kontury těla viditelně vyhlazené po několik dní. Ideální doplněk programu na formování postavy – na rozdíl od cvičení a diety působí cíleně ve vybraných partiích.

Každý PÁTÝ zábal ZDARMA, 5 x 75 min, 6 630 Kč

5 x Body Strategist péče dle výběru
(běžná cena 7 950 Kč, ušetříte 1 590 Kč

Intenzivní kúra proti celulitidě + ZÁBAL ZDARMA, 6 790 Kč

4x lymfatická masáž nebo masáž proti celulitidě, 4 x 60 min
2x zábal Body Strategist dle stavu a typu celulitidy, 2 x 75 min
(běžná cena 8 380 Kč, ušetříte 1 590 Kč)

Výživové poradenství

Kompletní rozbor jídelníčku a konzultace , 60 min, 990 Kč

„Naše tělo je jako domeček. Jak se o něj staráme a máme ho rádi, tak se nám v něm bydlí. Buďme společně staviteli zdravého života.“

Jídelníček na míru, pokud řešíte zdraví, prevenci kardiovaskulárních chorob a rakoviny, vzhled, váhu, stress, spánek, regeneraci, pleť, vlasy nebo nějaké momentální zdravotní potřeby. Podrobný výživový plán obsahuje vyhodnocení stávajícího jídelníčku, návrh nového rozložení energetického příjmu během dne, trojpoměru živin, navržení nového variabilního jídelníčku na 2 týdny, konkrétní podrobná výživová doporučení podle zdravotního stavu klienta a doporučení vhodné pohybové aktivity.