FIT ATELIÉR BARRANDOV

Salsa pro ženy

Tento kurz otevíráme pro vás ženy sólistky. V kurzu se budete učit základní kroky nejen salsy. Okusíte zde i rytmy Latinské Ameriky a Karibiku. Postupně se naučíte malé choreografie, včetně základů, které třeba jednou zúročíte i v tanečním páru:) Tak co vy na to dámy? Přijdete jednou týdně načerpat atmosféru dovolené v Karibiku? 

Tančí se v pohodlném oblečení a naboso, případně si můžete přinést taneční boty. Kurz vede Liliana Barnó, energická, ale trpělivá lektorka:) Liliana Barnó je profesionální tanečnice původních latinsko-amerických tanců. Věnuje se převážně Kubánské Salse a Brazilské Sambě. Je členkou největší afro-karibské taneční skupiny Tradición grupo del baile. Spolu s touto skupinou mezinárodních tanečníků doprovází na jevištích hvězdy nejen českého šoubyznysu. Např. Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou nebo Show Jana Krause, doprovázela i zpěváky v X Faktrou, anebo Super Star. Do Čech „přinesla“ angolskou Sembu a Kizombu, které také vyučovala na mezinárodních festivalech a kongresech. Je spoluzakladatelkou taneční školy a angolského kulturního festivalu Balumuka. Hostuje v tanečních skupinách Chillitas a Brasil dance show. Dlouhá léta spolupracovala s Rubénem Peguero v jeho taneční škole Ruben-dance.
S výukou tance má již šestnácti letou zkušenost. Nyní se vrací k učení po mateřské dovolené, rovnou k nám do Fit Ateliéru na Barrandově.