taneční kurzy pro děti barrandov

Taneční a pohybové kurzy pro děti

Taneční skupina Dobromysl

Taneční a pohybová skupina pro děti a mládež.
      Klasický a moderní tanec vedený lektorkou a fyzioterapeutkou s desítkami let zkušeností ve vedení mládeže ke sportu a zdravému životnímu stylu. Instruktorka klade zvláštní důraz na zdravý rozvoj pohybového aparátu, dohlíží na správné držení těla a rozvoj nejen fyzické zdatnosti, ale stejnou měrou též na duševní vývoj, dýchání a relaxaci.
      Kurz jedinečným způsobem motivuje děti k vnímání hudby v souladu s pohybem vlastního těla.
      Na konci každé lekce krátká informativní schůzka s lektorkou pro předání podnětů na zdravý rozvoj dítěte.

6 – 8 let

Pondělí – Pololetí (19 lekcí) 4 370 Kč (delší lekce)
Úterý – Pololetí (19 lekcí) 3 515 Kč
Středa – Pololetí (20 lekcí) 3 700 Kč
Jednorázový vstup 320 Kč

Break Dance

Taneční kurzy Break Dance jsou zde pro všechny bez ohledu na věk, fyzickou kondici, talent, či již získanou úroveň. Tanec musí být především zábava!

Lekce vede oblíbený a vyhledávaný pedagog Jakub Papert. Jakub je úspěšným tanečníkem moderních tanečních stylů a také držitelem různých tanečních ocenění na prestižních národních i mezinárodních soutěžích. Break dance patří pod taneční styl Street Dance. Jak název napovídá, tento styl tance vznikl na ulici. Klade důraz na individualitu tanečníka, dává prostor pro tzv. freestyle (vlastní improvizaci pohybů).
S sebou pohodlné oblečení a sálové boty.

6 – 18 let

Pondělí – pololetí (19 lekcí) 4 370 Kč

Středa – pololetí (20 lekcí) 3 700 Kč

Pátek – pololetí (17 lekcí) 3910 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Dětská jóga

Lekce vede Irena Staňková, zkušená jogínka a fyzioterapeutka.

Dětská jóga je speciálně upravená, proto se značně liší od jógy pro dospělé. Liší se výběr cviků, prováděná dynamika a celková atmosféra, lekce musí být zábavná a hravá.

Cvičením jógy se děti učí poznávat lépe své tělo a uvědomovat si jeho jednotlivé části. Dětská jóga má dokonce i vliv na lepší spánek, soustředění, rozvoji fantazie a učí úctě k sobě samému, ale i k okolí. Lekce jógy jsou vedeny zábavnou a hravou formou.

4 – 10 let

Pondělí – pololetí (19 lekcí) 3 990 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Moderní gymnastika

8 – 15 let

Úterý – pololetí (19 lekcí) 3 515 Kč

Pátek – pololetí (17 lekcí) 3 145 Kč

Jedna lekce 320 Kč

4 – 8 let

Pátek – pololetí (17 lekcí) 3 145 Kč

Jednorázový vstup  320 Kč

Latino soutěžní formace

CHCEŠ TANČIT NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY A VYHRÁVAT ZLATÉ MEDAILE? PŘIDEJ SE K NÁM!
Od září do března nás čeká velká dřina, taneční soustředění a především perfektní secvičení taneční formace. Formace bude složena ze všech soutěžních tanců (samba, chacha, rumba, jive, paso doble). Od března do června nás pak čeká mnoho soutěží, kde vždy s naším týmem sklízíme nespočet medailí. Formace je určená pro všechny tanečnice (8-15 let), které mají alespoň základní znalosti v latinskoamerických tancích.

Formaci vede Pavlína Ventrubová, aktivní tanečnice a choreografka, několikanásobná finalista České republiky v plesových choreografií, trenérka standardních a latinskoamerických tanců 3. třídy.

8 – 15 let

Úterý – pololetí 4 500 Kč

Zkušební lekce ZDARMA

Latinsko americké tance pro děti

Kurz latinskoamerických tanců pro mírně pokročilé tanečnice (8–15 let) se zaměřením na soutěžení v Latino synchro, či v párovém tancování. V průběhu roku se věnujeme jak výuce taneční techniky v tancích samba, chacha, rumba, jive a polka, tak i mnoha zábavným choreografiím ve zmíněných tancích. V případě zájmu s dívkami jezdíme i na soutěže pro solo tanečnice i pro synchro páry. Seminář vede Pavlína Ventrubová, aktivní tanečnice a choreografka, několikanásobná finalista České republiky v plesových choreografií, trenérka standardních a latinskoamerických tanců 3. třídy. Taneční kurzy pod vedením Pavlíny probíhají ve studiu již 10 rokem.
 

8 – 15 let

Úterý – pololetí

Zkušební lekce ZDARMA

Street dance

11 – 15 let

Úterý – celý rok (41 lekcí) 3 330 Kč

8 – 11 let

Pátek – celý rok (40 lekcí) 3 330 Kč

Jednorázový vstup dle domluvy

Taneční přípravka

Do kurzu jsou zvaní všichni zájemci o zábavu a endorfiny. Předchozí taneční zkušenost není nutná. Děti se seznámí s kombinací tanečních stylů, učí se koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšují svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu.

4 – 7 let

Úterý – pololetí (19 lekcí) 3 515 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Baby judo

Cílem kurzů je dát možnost co nejvíce dětem si skvěle zasportovat a naučit je všem přednostem, které trénink juda přináší.

Cílem naší koncepce je děti od útlého věku pro sport nadchnout a pozitivně je motivovat. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte a zároveň dbáme na dodržování judistické etikety a fair play. 

4 – 6 let

Středa začátečníci – celý rok (41 lekcí) 3 330 Kč

Středa pokročilí – celý rok (41 lekcí) 3 330 Kč

Pátek – celý rok (40 lekcí) 3 330 Kč

Jednorázový vstup dle domluvy

Taneční průprava

Do kurzu jsou zvaní všichni zájemci o zábavu a endorfiny. Předchozí taneční zkušenost není nutná.
Děti se seznámí s kombinací tanečních stylů, učí se koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšují svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu.
Zkušená a školená lektoka Jitka vyučuje tanec s ohledem na správný vývoj organismu. S vědomím toho, že tanec a pohyb působí jak na fyzické zdraví, tak i na psychickou pohodu tanečníků. 

Jitka je mistriní světa v tanci.

6 – 8 let

Čtvrtek – Pololetí (18 lekcí) 3 330 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Scénický tanec

Do kurzu jsou zvaní všichni zájemci o zábavu a endorfiny. Předchozí taneční zkušenost není nutná.

Děti se učí základy současného moderního tance.
Tyto základy tanečního pohybu jsou postupně rozvíjeny jednoduchými tanečními vazbami a variacemi. Děti získávají pohybovou paměť a smysl pro vyjadřování emocí s využitím odlišných druhů hudby.

Zkušená a školená lektorka Jitka vyučuje tanec s ohledem na správný vývoj organismu. S vědomím toho, že tanec a pohyb působí jak na fyzické zdraví, tak i na psychickou pohodu tanečníků. Lekce vede Jitka Němcová, neskutečně milá a skvělá tanečnice a  choreografka. Jitka vystudovala taneční konzervatoř a dnes se věnuje výuce dětí i dospělých. 

Jitka je mistriní světa v tanci.

8 – 15 let

Čtvrtek – pololetí (18 lekcí) 4 140 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Balet 

Děti se učí správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšují svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu. Zkušená a školená lektorka Jitka vyučuje tanec s ohledem na správný vývoj organismu. S vědomím toho, že tanec a pohyb působí jak na fyzické zdraví, tak i na psychickou pohodu tanečníků. Jitka dokáže děti připravit i na taneční konzervatoř. Balet pro děti vede milá a usměvavá profesionálka, lektorka, tanečnice a choreografka Jitka Němcová.

Sama konzervatoř vystudovala a dnes se věnuje výuce dětí i dospělých. Kromě klasického a moderního tance tančí a vyučuje párové tance, jako je swing a speciální latinské tance (1. místo na Mistrovství ČR Speciál 2013 a 2014 a 1. místo na Mistrovství světa 2014). V současné době účinkuje v činohře Národního divadla v Praze.

8 – 15 let

Čtvrtek – pololetí (18 lekcí) 4 140 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Taneční přípravka s prvky gymnastiky

Do kurzu jsou zvaní všichni zájemci o zábavu a endorfiny. Předchozí taneční zkušenost není nutná.
Děti se seznámí s kombinací tanečních stylů, učí se koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšují svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu.
Zkušená a školená lektorka Jitka vyučuje tanec s ohledem na správný vývoj organismu. S vědomím toho, že tanec a pohyb působí jak na fyzické zdraví, tak i na psychickou pohodu tanečníků. 

Jitka je mistriní světa v tanci.

4 – 6 let

Čtvrtek – pololetí (18 lekcí) 3 330 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč

Teen jóga

Puberta je obdobím velkých změn, tělesných i duševních. Někdy jde téměř doslova o přežití, samotného teenagera, tak i jeho okolí, především rodičů V tomto náročném období se v těle dospívajícího odehrává spousta hormonálních změn, které jsou příčinou nejen fyzických přeměn, ale také neovladatelných zvratů nálad, revolty, ale i nejistoty a hledání sebe sama. Teen jóga může pomoci ukázat cestu nejen k nalezení fyzické kondice, ale především k vnitřnímu klidu a sebevědomí

11 – 15 let

Čtvrtek – pololetí (18 lekcí) 3 780 Kč

Jednorázový vstup 320 Kč 

Judo

7 – 15 let

Pátek – celý rok (41 lekcí) 3 330 Kč

Jednorázový vstup dle domluvy

Momentálně není

Cvičení pro rodiče s dětmi

Do kurzu jsou zvané všechny děti ve věku 2 – 3 roky s rodiči i prarodiči.
Lekci vede oblíbená a zkušená lektorka Marta Štruncová.

Budeme si hrát, běhat, skákat, pomáhat dětem zjistit kde co mají a jak to používat :-)) Zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém a rozvíjet smysly. A samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi.

Ke správnému vývoji dětí je nutné velké množství podnětů (ze svalů, smyslů, změn poloh těla). Dostatek příležitostí k pohybovým aktivitám a novým zkušenostem příznivě působí na psychomotorický vývoj dětí a zvyšuje také sociální stabilitu.

Podpora pohybového vývoje – speciálně vybrané cviky zpočátku cvičí s dětmi maminka nebo tatínek dle ukázky lektorky, později zvládají děti samy.

Velké množství vhodných pomůcek – motivují děti k pohybu, rozvíjejí jemnou motoriku, vnímání barev a tvarů.
Podpora spontánního pohybu – v každé lekci připravíme dětem pestrou překážkovou dráhu, kterou s nadšením zdolávají a rozvíjejí své aktuální dovednosti.
Rozvoj řeči, vnímání rytmu – cvičení doprovází básničky a písničky. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení v jejich rytmu je baví.
Citlivý přístup a bezpečí – vždy vybíráme takové činnosti, které děti zvládnou, aby měly pocit úspěchu. Cvičíme v malé skupince nejvýše 8 dětí.