Příměstské tábory 2024 ve Fit Ateliéru, Barrandov

Break dance příměstský tábor

Příměstský tábor BREAK DANCE

12. – 17. 8. 2024

Příměstský tábor pro holky a kluky ve věku od 6 do 15 let, kteří se chtějí během prázdnin zábavnou formou seznámit se základy tance. Výuka probíhá v malých skupinkách podle pokročilosti a je vhodný pro začátečníky i zkušené borce.

Mimo tance na děti čeká bohatý program plný zábavných letních aktivit tanečních videí a dobrého jídla.

Cena: 4 350 Kč

break dance příměstský tábor barrandov

Letní anglický kemp s breakdance

15. 7. – 19. 7. 2024

Týdenní příměstský kemp v angličtině pro děti 7 – 15 let
B-boys and B-girls, celým kempem až po závěrečný battle se protančíte v angličtině. Dopolední lekce se zkušenými lektory jazykové školy Treshold budou tematicky zaměřené na breakdance. Odpoledne si zatančíte pod vedením skvělého tanečníka Jakuba Paperta. Lekce jsou pro začátečníky i pokročilé a budou jazykově i výkonnostně přizpůsobené znalostem a pokročilosti dětí.  V ceně je zahrnut oběd a pitný režim.

Cena: 5 990 Kč

street dance dětský příměstský tábor barrandov

Letní anglický kemp – Angličtina a street dance

29. 7 – 2. 8. 2024

Týdenní příměstský kemp v angličtině 7 – 15 let. Protančete se s námi v angličtině celým týdnem v rytmu street dance. Dopolední lekce se zkušenými lektory jazykové školy Treshold budou tematicky zaměřené na street dance, pohyb a související témata. Odpoledne si zatančíte pod vedením skvělé tanečnice, lektorky a majitelky taneční školy HECTIC DANCE. Lekce jsou pro začátečníky i pokročilé a budou jazykově i výkonnostně přizpůsobené znalostem a pokročilosti dětí.

Cena: 5 990 Kč

judo barrandov

Příměstské soustředění Judo a sportovní všestrannost

29. 7 – 2. 8. 2024

Pro děti ve věku od 6let. Děti jsou rozdělené do skupin podle věku a výkonnosti. Příměstská soustředění jsou zaměřená na konkrétní téma. Vždy však dbáme na pestrý a zábavný program.

Cena: 4 200 Kč

baby signs znakování_logo

Znakujeme se zpěvem a hrou I.

22. – 26. 7. 2024

Intenzivní znakování na Barrandově – naučte se znakovat s miminkem za 5 dní, 9:30 – 10:15 (v pátek do 10:45)
Probereme 6 základních témat z metody Baby Signs, při kterých se naučíte prvních 40 znaků pro komunikaci se svým miminkem. Určeno rodičům s dětmi od 6 měsíců, dokud ještě nemluví. 
Cena za týdenní program včetně zpěvníčku a písniček: 1990 Kč

Cena: 1 990 Kč

GoKids Enghlish Daily

22. – 26. 7. 2024

Angličtina pro miminka, kde se za týden rozmluvíte!
Zveme vás na každodenní program se znakováním pro miminka, plně v angličtině. Probereme 6 základních témat, budeme zpívat, hrát si a dostanete i další aktivity na doma. Pokud vaše dítě ještě nemluví, naučíte se zároveň i metodu znakování Baby Signs, která podpoří komunikaci i v rodném jazyce. Máte-li doma mluvící dítko, čekejte během týdne první anglická slovíčka!
Určeno rodičům s dětmi od 6 měsíců do 3 let, nejvíc si intenzivní program užijí děti, které už chodí.

Cena: 1 990 Kč